O nás

Hlavní provozovna firmy se nachází v malebné vesnici Dolní Bojanovice, jenž je považována za jednu z důležitých vinařských tepen, kde se víno pěstuje již celá desetiletí. Zde se až do roku 2006 vyráběla jakostní a přívlastková vína z  hroznů vypěstovaných ve vlastních vinicích.

V důsledku navýšení prodejů a nedostačující výrobní kapacitě byl v roce 2007 vybudován nový výrobní závod v Kosticích u Břeclavi, který se pyšní speciální výrobní technologií. Kapacita výroby může dosáhnou až 6 milionů litrů ročně.

Zde dochází ke zpracování hroznů z vlastních vinic, tak i ke školení a zpracování vinného moštu, dováženého ze zemí Evropského společenství, tak i ze zemí mimo Evropskou unii. Víno je zde zpracováváno moderními technologiemi a po nalahvování uskladněno v moderních skladovacích prostorech.

Prioritou firmy je výroba a prodej vysoce kvalitních čepovaných i lahvových vín a vinných produktů domácí provenience i ze zahraničí. V našem portfoliu můžete nalézt vína plněná do Bag in Boxů o objemu 3 – 20 litrů, vína plněna do lahví o objemu 0,75l a 1l, a také vína pro nenáročného spotřebitele plněná do 2l PET lahví.

Nahlédněte k nám

VinaCZ2
VinaCZ100
VinaCZ9
VinaCZ112
VinaCZ8
VinaCZ106
VinaCZ105
VinaCZ39
VinaCZ3
VinaCZ113
VinaCZ46
VinaCZ50
VinaCZ24
VinaCZ7
VinaCZ36
VinaCZ55