O nás

Hlavní provozovna firmy se nachází v malebné vesnici Dolní Bojanovice, jenž je považována za jednu z důležitých vinařských tepen, kde se víno pěstuje již celá desetiletí. Zde se až do roku 2006 vyráběla jakostní a přívlastková vína z  hroznů vypěstovaných ve vlastních vinicích.

V důsledku navýšení prodejů a nedostačující výrobní kapacitě byl v roce 2007 vybudován nový výrobní závod v Kosticích u Břeclavi, který se pyšní speciální výrobní technologií. Kapacita výroby může dosáhnou až 6 milionů litrů ročně.

Zde dochází ke školení a zpracování vinného moštu dováženého jak ze zemí Evropského společenství, tak i ze zemí mimo Evropskou unii. Víno je zde zpracováváno moderními technologiemi a po nalahvování uskladněno v moderních skladovacích prostorech.

Prioritou firmy je výroba a prodej vysoce kvalitních čepovaných i lahvových vín a vinných produktů. V našem portfoliu můžete nalézt vína plněná do obalů Bag in Box, lahvovaná do láhví o objemu 0,75 l a 1 litr, a také vína pro nenáročného spotřebitele, plněná do 2l PET lahví.

Video - Nalédněte k nám

Foto

Close Menu